BIMx - A R C H i C A D i N F O

A R C H i C A D i N F O
ArchiCLUB
ArchiFORUM
ARCHICAD-Talk
MyARCHICAD
Help Center
Idź do spisu treści

Menu główne:

BIMx

DodatkiWirtualne zwiedzanie

BIMx i BIMxPro to rewelacyjny program współpracujący z ARCHICADem, pozwalający przygotować wirtualną prezentację projektowanej budowli. Program przetwarza model budynku w plik typu .exe, który można przekazać inwestorowi.

Po uruchomieniu pliku można spacerować po projekcie jak w grze komputerowej, przemieszczając się pomiędzy pomieszczeniami, korzystając z drzwi. Używając odpowiednich okularów można uzyskać wrażenie głębi. Takie wirtualne zwiedzanie nieistniejącego jeszcze budynku to niezwykłe przeżycie dla inwestora, a dla architekta możliwość lepszego sprzedania projektu. Aplikacja BIMx GRAPHISOFT sprawia, że technologia BIM trafia również do zainteresowanych, lecz nie związanych bezpośrednio z procesem projektowania obiektu np. do wykonawców, producentów, klientów, właścicieli obiektów czy biur nieruchomości.

Program jest dostępny w polskiej wersji językowej.
iOS/Android

Modele BIMx są również dostępne na urządzeniach mobilnych typu iPad/iPhone.
Za pomocą specjalnej darmowej aplikacji, można odtwarzać pliki BIMx na dowolnym urządzeniu obsługiwanym przez system iOS lub Android, a także na komputerach z systemem Mac lub Windows - dzięki temu nasz inwestor może samodzielnie przeglądać projekt w trakcie wirtualnego spaceru. Aplikacja powiązana jest ze społecznością użytkowników Facebooka wymieniających się plikami tego typu.

Więcej informacji na stronie:       Masz pytania?
Z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji dotyczących produktów GRAPHISOFT.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego